20% попуст Добивате 8 Поени!

Safety 1st Мрежи за сонце за во автомобил

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

12 на залиха

Опис

Ги штити децата од сонцето.
Лесно поставување.
Лесно и брзо вметнување и склопување за складирање.
Погодно за сите автомобили.
2 парчиња во пакет

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X