Добивате 10 Поени!

Safety 1st нелизгачки влошки за бања 6/1

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

Нема на залиха

Продуктот не е достапент во моментов.

Опис

Нелизгачките влошки за бања од Safety 1st доаѓаат со интегриран индикатор за температура и на тој начин обезбедуваат поголема безбедност при капење или туширање. Материјалот кој е осетлив на топлина на едната подлога се прикажува кога водата е премногу топла. Влошките можат да бидат прикачени на кадата или подлогата за туширање со помош на силните вакум држачи.

Карактеристики:

– Сетот содржи 6 нелизгачки влошки

– Безбедна поддршка за време на капење или туширање

– Материјал осетлив на топлина на една подлога (влошка)

– Прицврстување преку силни вакум држачи

– Соодветна возраст за користење над 12 месеци

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X