Добивате 8 Поени!

Safety 1st Сигурносни појаси за проодување

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

13 на залиха

Опис

Safety 1st Сигурносни појаси за проодување се специјално дизајнирана да ги задржи бебињата да не се лизгаат надвор додека ја учат моториката на проодување. Доаѓа со поводник за деца што ви овозможува безбедно да го водите бебето за време на неговите први чекори.

Погодни за деца од 6 до 24 месеци.
Димензии: 4,57 x 13,2 x 13,2cm

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X