Добивате 18 Поени!

Safety 1st травел сејфти сет

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

4 на залиха

Опис

Safety 1st травел сејфти сет вклучува
Безбедносниот знак #BabyOnBoard го поттикнува безбедното возење
Safety 1st мрежи за сонце за автомобил
Safety 1st Безбедносен ретровизор за безбедноста на децата. Ставете го на предниот или задниот прозорец за да го видите вашето малечко, без разлика дали се свртени напред или назад. Одличен додаток за автомобили Огледало 9cmx6cm

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X