Добивате 118 Поени!

Safety 1st Фулл Дримс креветче/игралиште Редлајн

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

3 на залиха

Опис

Безбеден, практичен и идеален за сите ваши авантуристички активности со бебето. Full Dreams е мултифункционално креветче на две нивоа кое многу брзо се преклопува и расклопува благодарение на чадорното преклопување , кое лесно се склопува во мала торба погодно за патување. Нивото кое е наменето за бебе до 6 месеци се вади на патент, за да може да се користи нивото кое е наменето за деца до 3 години (до мах 15 kg). Full Dreams има подлога за пресоблекување и странични џебови за одлична организација. Овој патнички кревет има мрежести странични sидови кои овозможуваат непречен влез на воздух. Вашето бебе секогаш ќе има многу свеж воздух и ќе бидете во можност да внимавате на него во секое време. Има две тркала на едната страна, за полесно да се транспортира од едно на друго место, а исто така може и да се закочат за поголема стабилност на креветчето. На ова креветче одговара душек со димензии 120 х 60 cm. Креветчето може де се користи и како игрална.

Димензии: 62 x 123 x 77 cm (отворено); 23 x 23 x 77 cm (затворено)

Тежина: 12 kg

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X