Добивате 9 Поени!

Safety 1st Штитник за чешма на дување

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

3 на залиха

Опис

Производите на Safety 1st помагаат да го претворите вашиот стан или куќата во место безбедно за децата.

Штитникот за чешма на Safety 1st е практичен, може де се носи секогаш со вас каде и да одите,се надувува, кога ќе се стави на чешмата спречува случајни удари и повреди на детето кога се бања во кадата.

Карактеристики:

– Помага при спречување случајни удари

– Прилагодлив за универзално вклопување на секоја чешма

– Лесно се отстранува за чистење

– Практично за складирање

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X