Добивате 190 Поени!

Safety 1st Globe Dreamer креветче/игралиште Варм Греј

9,490ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

Димензија: 106 x 60 x 75 см (отворено) , 62 x 60 x 15 см (затворено)

Димензии на душек: 104 x 57 x 4 см

Тежина: 5,8 кг

Категорија : За бебиња од 0м+ до 3 години (до 15кг)

Две нивоа: Едно ниво од раѓање до 9 месеци; Друго ниво од 9 месеци до 3 години

Безбеден, практичен и идеален производ за сите ваши авантуристички активности со бебето. Globe Dreamers е прекрасен кревет за патувања идеален за бебиња од раѓање до 3 години благодарение на неговите две нивоа! Овој патнички кревет има мрежести странични sидови, кои овозможуваат вашето бебе секогаш да има многу свеж воздух и вие секогаш да бидете во можност да внимавате на него во секое време! Вклучениот подвижен душек му овозможува на вашето бебе безбеден и удобен сон насекаде!

Лесно за носење благодарение на неговата лесна тежина и вклучената патна торба со рачки, тоа ќе биде вашиот најдобар сојузник за време на вашите патувања!

Карактеристики

  • Материјал - платно
  • Подесива страница - не
  • Ниво на душек - 2
  • Тркалца - не
  • Клацкалка - не

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X