Добивате 50 Поени!

Sterntaler Музичка играчка за над кревет – Бен

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

1 на залиха

Опис

Овој држач со играчки може да се постави на бебешко креветче и оградица за играње.

Играчките се ротирачки и има смирувачка мелодија за смирување на Вашето бебе.

Сите играчки се вадат и може да се перат машински.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X