Добивате 9 Поени!

Thermobaby Адаптер за ВЦ школка Целадон зелен

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

10 на залиха

Опис

Адаптерот за тоалет на Thermobaby одговара на сите стандардни тоалети и има анатомско сопствено седиште со наслон. Вашето дете ќе седи стабилно и ќе се чувствува безбедно, благодарение на делот кој доаѓа под капакот и не дозволува лизгање на адаптерот. Има фиксен Splash Guard за вашето мало момче.

Карактеристики:

– Погодно од 18 месеци до 36 месеци (до 18кг)

– Одговара на сите стандардни тоалети

– Сопствено седиште

– Фиксен Splash Guard за вашето мало момче

Димензии: 32 x 35 x 15 cm
Тежина: 259 gr

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X