Добивате 18 Поени!

Thermobaby Бебистеп – Миосотис сино

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

2 на залиха

Опис

Подлогата за качување на децата им дава чувство на независност, со тоа што им овозможува да стигнат до области што се премногу високи за нив.

За да спречите лизгање, подлогата на столчето е обложена со симпатичното лице направено од гумен материјал, а основата има ногарки што не се лизгаат. Со помош на ова столче за качување детето може самостојно да дојде до мијалникот и други места.

Се препорачува за деца од 3-4 години.

Поддржува максимална тежина до 150 kg

Babystep од Thermobaby е производ направен во Франција

Димензии: 15 x 33 x 23cm

Тежина: 400 g

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X