Добивате 18 Поени!

Tiny Love Организер за во када

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

8 на залиха

Опис

Наменето за користење од 12+ месеци

Симпатичен карактер на делфин додава боја на секоја бања

Нема веќе зачекорување на играчки во бањата! Овој организер помага вашата бања да биде средена и без неред.

Лесно е да се прикачи на ѕидовите од бањата

Не се вклучени дополнителни играчки.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X