10% попуст Добивате 72 Поени!

Tiny Love Подлога за играње Super Mat Meadows

3,990ден 3,591ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

1 на залиха

Опис

Наменето за користење од 0+ месеци

Супер забавна и екстра голема подлога за играње од Tiny Love!
Подлогата за играње е производ од колекцијата Meadow Days со голем избор на забавни активности кои го стимулираат развојот на вашето малечко. Со лисичја опашка која со притискање испушта крцкави звуци, големо волшебно дрво и многу повеќе. Со разновидни текстури и забавни слики оваа подлога за играње со сигурност ќе го задржи вниманието на вашето малечко. Со лесно отстранливо огледало со помош на кое вашето бебе ќе се спознае себе си. Бидејќи подлогата за играње е лесна и компактна кога ќе се собере, можете да ја понесете насекаде со вас!
Димензии 100 x 150cm.

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X