Добивате 18 Поени!

Tiny Love Спирал играчки за во када

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

5 на залиха

Опис

Наменето за користење од 12+ месеци

Шарени чаши кои обезбедуваат бесконечна инспирација за време на бања . Децата ги користат мускулите на раката и прстот за да си играат со чашите, и на тој начин ги развиваат своите моторни вештини. Децата ќе уживаат во 5 различни ефекти на посипување, балансирајќи ги и ставајќи ги на работ на бањата и сл. Забавните, разнобојни играчки поттикнуваат игра,и притоа поддржувајќи го емоционалниот развој на детето. Направено од нетоксични материјали BPA-free & Phthalate-free.

Димензии на производот: 7,2х7,2х7 цм

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X