Добивате 28 Поени!

Tiny Love Bath toys XL Squirters

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

Нема на залиха

Продуктот не е достапент во моментов.

Опис

Наменето за користење од 12+ месеци

Уживајте во бесконечна забава и имагинативна игра, со помош на овие играчки

Секој симпатичен лик лебди и се пополни со вода и со тоа го охрабрува бебето да ги вежба мускули на рацете и прстите, притоа поддржувајќи моторни вештини и координација на рака и око.

Симпатичните ликови се Кристофер- Лисица, Мари- Еже, Томас- Зајак и Самоил -Слон.

Меката гума и шарениот дизајн ги стимулираат сетилата кај бебето, поттикнувајќи ги сензорните истражувања.

Забавните, разнобојни играчки поттикнуваат игра,и притоа поддржувајќи го емоционалниот развој на детето.

Направено од нетоксични материјали BPA-free & Phthalate-free.

Димензии на производот: 12,3 х 11,7 х 6 цм

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X