Добивате 80 Поени!

Tiny Love magic night Polar Wonders играчка за на кревет и прожектор

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Продуктот не е достапен во моментов.

Опис

Наменето за користење од 0м+

3 во 1 музички проектор кој го следи растот на вашето дете и на многу лесен начин се трансформира од волшебен проектор во музичка кутија, а може да се користи и како ноќна ламба.

Репродуцира до 30 минути континуирана музика, поделена во 3 категории, со по 9 мелодии

Димензии на производот: 28 x 28 x 53 цм

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 300 денари.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку некоја од овластиените фирми за достава во Р.Македонија во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X