Добивате 12 Поени!

Toi Toys Плиш прасе касича пинк

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром
Струга

38 на залиха

Опис

Се користи од 3+ години

Заштедете за најдобрите подароци со оваа касичка, која може да се отвори на дното. Димензии 19 х 15 см. Без присуство на BPA

Начини на испорака

Bebe Home Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки.
Начините на плаќање за online порачките се:
– со кредитна картичка Visa или MasterCard
– плаќање при достава на врата со откуп
Испораките ги вршиме преку Карго Експрес Битола во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.
За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.

X